Magic Kit BT Grup

BT Grup

BT Grup
BT GRUP LTD. Şirketi, 2012 yılında sanayi danışmanlığı, inşaat, reklamcılık ve halkla ilişkiler alanlarında araştırma-geliştirme projeleri yapmak üzere her biri alanında uzman deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Bu amaçla gerçekleştirdiği projeleri, KOSGEB tarafından desteklemeye değer bulunmuş ve 2013 yılında başarıyla tamamlanmıştır.

İnşaat sektöründe özellikle konut alanında öne çıkan firmamız, insan ve çevre öncelikli projelerle farkını ortaya koymuştur. Atılımcı ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız ayrıca, Kamu kurum ve kuruluşlara da özel projeler yapmaktadır.

BT GRUP, reklamcılık, bilişim ve halkla ilişkiler alanında da uzman iş ortakları ile farklı sektörlerden seçkin kuruluşlara kaliteli hizmetler üretmekte, resmi ve özel kurumlara özgün projeler hazırlayarak sunmaktadır.

İthalat ve ihracat alanında da faaliyetlerini sürdüren BT GRUP, insana ve çevreye dost, yeni teknolojik ürünlerin en sağlıklı ve hızlı biçimde tüketiciye ulaşmasını sağlamakta, bu konuda araştırma-geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. Q-switched ND yag, Diode Lazer, IPL ve Dövme silme cihazı vb. teknolojinin en son ürünlerini ithal etmekte, Türkiye pazarına sunmakta ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini ve eğitimini titizlikle vermektedir.

BT GRUP LTD ŞTİ, son yıllarda ürün ve alan skalasına kendi markasını oluşturarak, rekabete uygun yenilikçi ürünleri ekleyip gelişmeye devam etmektedir. Bu amaçla marka geliştirdiği ilk ürün; dahabeyazdisler adlı nanoteknolojik bir ürün olan diş temizleme kitidir. Bu ürünün Türkiye genelinde 1.000’nin üzerinde eczanede satışı yapılmaktadır. Bu ürün aynı zamanda, MAGİC KİT adıyla marka tescili yapılmış ilk ürünümüzdür.

Şirketimizin temelinde amacını insan ve doğa odaklıdır. Bu amaçla tüm vizyonumuzu çevre ile uyumlu yapılar ve teknolojik ürünler oluşturmaktadır. Gelecekte de şirketimiz, tecrübesi ve başarılı projelerinden aldığı güçle ülkemizin gelişimi için hizmetlerine devam edecektir.

Temel felsefemiz daima yüksek standartlar oluşturmak ve değişime açık olarak, yeni teknolojilerin bulunması ve kullanılmasına katkı sağlamak, tüm bunları yaparken asla dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyerek, sektörlerimizde yerimizi korumak ve kalıcı olmaktır.


Saygılarımızla
BT GRUP LTD. Şirketi

E Magic Kit Diş Temizleme Kitini Tüm seçkin eczanelerden satın alabilirsiniz.

0